fbpx

OTOWORLD Otomotiv Merkezi Misafirlerini Bekliyor?

Yenilikçi, dinamik ve konsept yapısı ile otomobil sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıkan ve İstanbul’un otomobil üssü olma hedefinde olan OTOWORLD projesi talep toplamaya başladı.

“2. El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik” değişikliği kapsamında tasarlanan, otomotiv sektörü ile ilgili bütün yasal prosedürlere uygun olan OTOWORLD Otomotiv Merkezi, otomobil alım-satımına dair bütün işlemleri tek çatı altında gerçekleştirirken, tüm hizmetlerini alışveriş merkezi konforunda sunmakta. OTOWORLD Otomotiv Merkezi hakkında gerekli bilgileri ise 12 soruda toplamam mümkün:

1-OTOWORLD Nedir?

İstanbul otomotiv sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması hedefi ile yola çıkan, “2. El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik” değişikliğine uygun olan, araç alım-satım ruhsatını kolaylıkla alabildiğiniz, otomotiv alım-satımına dair her türlü hizmeti tek çatı altında toplayan tematik bir otomotiv merkezdir.

2-Avantajları nelerdir?

Otomotiv alım-satım mevzuatına uygun olarak tasarlanması, sürece dair tüm işlemlerin tek çatı altına toplaması, yüzlerce aracı çok sayıda alıcı ile bir araya getirmesi, tüm bu süreci AVM konforunda yürütmesi, fuar dinamizmini sürekli tutması.

3-Sunduğu hizmetler nelerdir?

Kasko ve sigorta işlemleri, ekspertiz çalışmaları, oto kuaför, geniş otopark, ek araç sergileme alanı, yeme-içme alanları, tanıtım hizmetleri.

4-Nasıl kiralayabilirim?

OTOWORLD’den yer kiralamak çok basit. İnternet sitemize girin, başvuru formunu doldurun, hemen iletişime geçelim.

5-Yeri nerededir?

İstanbul’da birçok yeni projenin hizmete sokulduğu Pendik’te yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede bulunuyor.

6-Diğer yerlerden farkı nedir?

“2. El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik” değişikliğine uygun olarak tasarlanması, tematik bir otomotiv merkezi olması, oto alım satımına dair her türlü işlemin tek çatı altında hızlıca gerçekleşmesi.

7-Nasıl ön bilgi alabilirim?

İnternet sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız halinde sizinle derhal iletişime geçilecektir. Ayrıca e-posta ve telefon yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.

8-AVM konforu bana ne sağlar?

Otomobil alım-satım sürecine dair tüm işlemler tek çatı altında hızlıca ve zahmetsiz gerçekleştirilirken size düşen tek şey kahvenizin tadını çıkartmak.

9-Otopark sorunu yaşar mıyım?

Şehrin bir numaralı sorunu bizler için hiç sorun değil. Mesai saatlerimiz içerisinde geniş ve güvenli otopark hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

10-Fazla araçlarımı nasıl muhafaza edebilirim?

Kiralanan alan haricinde fazla araçlarınız için ek araç sergileme alanımızdan faydalanabilirsiniz.

11-Tanıtım faaliyetlerinden faydalanabilir miyim?

OTOWORLD reklam birimimiz sizler için düzenli olarak 360 derece reklam ve tanıtım desteği sağlayacaktır.

12-Acente açabilir miyim?

Kat planlarımızda yer alan sigorta acente mağazalarını kiralayarak kasko ve sigorta acentesi açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir